Leśnictwa Leśnictwa

Leśnictwo Śmieszny Kąt

Leśniczy Zbigniew Lewandowski - kom. 694 449 417 Podleśniczy Grzegorz Kurowski - kom. 668 694 044
89 647 52 97

Pupki 1

14-105 Łukta

Leśnictwo Perkunicha

Leśniczy Mieczysław Sławski - kom. 694 449 418 Podleśniczy Robert Kowalski - kom. 668 694 068
89 647 52 99

Dąg 16

14-105 Łukta

Leśnictwo Laski

Leśniczy Piotr Neugebauer - kom. 694 449 419 Podleśniczy Wiesław Truszkowski - kom. 668 694 199
89 641 14 90

Kątno 9

14-133 Stare Jabłonki

Leśnictwo Draby

Leśniczy Jerzy Banacki - kom. 694 449 420 Podleśniczy Arkadiusz Kocoń - kom. 604 743 675
89 641 10 16

Jabłonka 2

14-133 Stare Jabłonki

Leśnictwo Barduń

Leśniczy Jarosław Neugebauer - kom. 694 449 421 Podleśniczy Mariusz Majkowski - kom. 668 885 677
89 641 14 07

Barduń 1

14-133 Stare Jabłonki

Leśnictwo Gąsiory

Leśniczy Anna Mikucka-Grzeszczyk - kom. 694 449 422 Podleśniczy Natalia Trzcinka - kom. 694 449 424
89 641 14 79

Gąski 1

14-133 Stare Jabłonki

Leśnictwo Białe Błota

Leśniczy Lilia Neugebauer - kom. 694 449 423 Podleśniczy Aleksandra Ramczykowska - kom. 664 789 205
89 641 14 08

Parwółki 1

14-133 Stare Jabłonki

Leśnictwo Ostrowin

Leśniczy Zbigniew Oleksiak - kom. 664 789 203 Podleśniczy Marek Murzyn - kom. 787 905 535
89 641 11 11 wew. 61

ul. Olsztyńska 2, Stare Jabłonki

14-133 Stare Jabłonki

Leśnictwo Mitelki

Leśniczy Piotr Korol - kom. 500 130 974 Podleśniczy Mateusz Peć - kom. 500 130 973
89 513 12 01

Smoleń 23

11-036 Gietrzwałd

Leśnictwo Kieraj

Leśniczy Agnieszka Kostrubiec - kom. 500 130 988 Podleśniczy Andrzej Schilling - kom. 500 130 977
89 512 61 22

Stawiguda 182

11-034 Stawiguda

Leśnictwo Makruty

Leśniczy Robert Grzywiński - kom. 500 130 984 Podleśniczy Mateusz Bartel - kom. 698 293 958 Podleśniczy Władysław Mielnik - kom. 500 130 971
89 519 21 87

Mańki 29B

11-015 Olsztynek

Leśnictwo Wymój

Leśniczy Andrzej Szreder - kom. 500 130 990 Podleśniczy Mariusz Warchoł - kom. 795 503 559
89 512 64 09

Wymój 58

11-034 Stawiguda

Leśnictwo Macierzanka

Leśniczy Adrian Groszyk - kom. 500 130 991 Podleśniczy Marek Biedulski - kom. 500 130 976

Elgnówko 52

11-015 Olsztynek

Leśnictwo Jagiełek

Leśniczy Roman Schilling - kom. 500 130 979 Podleśniczy Aleksandra Szymańska - kom. 795 503 555
89 519 21 85

Mańki 29B

11-015 Olsztynek

Leśnictwo Potok

Leśniczy Łukasz Glica - kom. 500 130 993 Podleśniczy Andrzej Górecki - kom. 500 130 978
89 647 01 60

Ostrowin 51

14-106 Szyldak

Leśnictwo Warlity

Leśniczy Tomasz Ramczykowski - kom. 500 130 994 Podleśniczy Szymon Peć - kom. 500 130 992
89 519 20 43

Warglewo 3

11-015 Olsztynek

Szkółka leśna

Leśniczy Ryszard Orłowski - kom. 500 130 987
89 519 20 23